en pl

o Filabora

Filabora to bardzo dynamicznie rozwijająca się firma, łącząca świat biznesu poprzez szeroko rozumiany import oraz eksport, a także współpracę z przedsiębiorstwami handlowymi na terenie kraju. Prawie 10 letnie doświadczenie połączone z młodym, dynamicznym i doświadczonym na rynkach światowych zespołem o bardzo wysokich umiejętnościach zarówno handlowych jaki personalnych, pozwala nam wychodzic naprzeciw oczekiwaniom naszych partnerów handlowych a także budowac z nimi trwałe relacje przekładające się na wspólny sukces handlowy.

Efektem naszej wieloletniej działalności oraz wypracowanej pozycji na rynku jest możliwośc zaoferowania naszym partnerom biznesowym produktów znanych światowych brandów w bardzo atrakcyjnych cenach.

Filabora to nie tylko firma zajmująca się importem i eksportem produktów szybko zbywalnych FMCG, to przede wszystkim godny zaufania partner handlowy nie bojący się podejmowac wyzwań i nie ograniczający się do jednego segmentu rynku.

Chętnie nawiążemy współpracę z krajowymi oraz zagranicznymi podmiotami handlowymi zainteresowanymi budową trwałych relacji biznesowych.
skontaktuj się z nami
imię i nazwisko / firma:

e-mail:

telefon:
zapytanie:


Dział handlowy
telefon: +48 696 348 300
piotr@filaborafb.com


© Filabora / All rights reserved